Kujundžić u zadnjim sekundama srušio Hermes

Momčad Gordana Zadravca dobro je namučila Brokere i praktički u zadnjim sekundama ispustila pobjedu.

HT Premijer liga, 2.kolo:

Vrijednosnice Osijek-Hermes Analitica 72:71 (12:19, 19:12, 18:18, 23:22)

(Bašić 19, Kujundžić 16/ Ljubičić 15, Rajič 12)

Izjenačenu utakmicu su vidjeli gledatelji danas u Gradskom vrtu i jednu dramu, koja je na kraju pripala domaćoj momčadi. U zadnjih deset minuta ušlo se sa neriješenim rezultatom, a onda je Hermes napravio rezultatski odmak na 61:69, dvije minute prije kraja, a onda kao da su se uplašili pobjede. Osječani su kreirali seriju preko Ćorića i njegovih 5 uzastopnih poena, približili se na 68:71. Ćorić je zabio dva bacanja tada za 70:71, a nakon promašenog napada Hermesa, Jordano nije uspio zabiti šut i Hermesu dao slobodna bacanja. Perić je promašio oba, a u zadnjim sekundama nakon odbijanca, do lopte je došao Kujundžić i zabio dvicu za pobjedu. Hermesu je ostao zadnji šut, no lopta nije htjela kroz obruč i pobjeda je ostala domaćinu.