Lakersi i Bucksi stigli do izjednačenja, Houston i Miami na 2:0

Lakers i Bucksi su vratili svoje serije na početak, dvama pobjedama.

Lakersi nisu dozvolili još jedno izjednačnje, odigrali su puno bolju momčadsku igru, upravo ono što im je nedostajalo u prvom susretu. Puno više igrača se priključilo u napadu, odigrali su odličnu obranu na Damianu Lillardu i na kraju uvjerljivo slavili 111:88. Anthony Davis je bio njihovo prvo ime sa 31 poenom i 11 skokova, a poene je uz njega postizalo još čak 11 igrača. Lillard je na drugoj strani imao jako slabu večer, samo 18 poena, uz loš šut za tricu 1/7. Serija je izjednačena na 1:1.

Bucksi su ozbiljno shvatili Orlando ovoga puta i već na poluvremenu došli do +21. Giannis Antetokuonmpo je briljirao sa 28 poena i čak 20 skokova kod Bucksa, Brook Lopez je dodao 20, dok je kod Orlanda najbolji bio Nikola Vučević sa 32 poena i 10 skokova.

Miami je na krilima odličnog Duncana Robinsona i njegova 24 poena dobili Indianu i došli do vodstva 2:0 seriji. Robinson je šutirao trice odličnih 7/8, a ključ pobjede bio je zaustavljanje T.J.Warrena kod gostiju na samo 14 poena.

Houston je slavio protiv Oklahome i bez Russella Westrbooka, što pokazuje da su Rocketsi spremni. Čak 7 igrača je bilo dvoznamenkasto, a ključnu prednost Rocketsi su napravili u zadnjoj četvrtini, koju su dobili 34:20. James Harden je sa 21 poenom bio prvi strijelac Houstona, dok je Oklahomu predvodio Shai Gilgeous-Alexander, sa 31 poenom. Rocketsi imaju 2:0…