Pet utakmica Eurolige odigrano je večeras i bilo je svega.

(Voronov 10/ Kuric 24, Mirotić 17)

Barcelona se prošetala kod Zenita, na krilima dvojca Kuric-Mirotić za uvjerljivo slavlje od 24 razlike.

Khimiki-Baskonia 79:76

(Shved 21, Timma 18/ Shengelia 18, Henry 16)

Ponovno je Shved bio u glavnoj ulozi u pobjedi Khimkija protiv Baskonie. Nakon dobre igre u prvoj četvrtini gdje je domaćin poveo sa 10 razlike, ostatak utakmice je prošao u neizvjesnoj igri, no domaća momčad se na kraju ipak dočepala pobjede.

Anadolu Efes-Alba Berlin 106:105-produžetak

(Larkin 26, Micić 23/ Giedraitis 21, Sikma 15)

Odličnu utakmicu su odigrali Efes i Alba, a na kraju je domaća momčad slavila nakon ludog produžetka. Nošeni sjajnom igrom nesuđenog reprezentativca Hrvatske, Shanea Larkina i njegovih 26 poena te odličnog Micića (23 poena), Efes je slomio žilave goste iz Njemačke i došao do pobjede.

Olympiacos-Valencia 89:63

(Milutinov 17, Spanoulis 17/ Loyd 12, Motum 11)

Djeca Pireja nisu imala previše problema protiv Valencie, već na poluvremenu je bilo +24. Nedorasla i neraspoložena gostujuća momčad je postigla samo 8 poena u drugoj četvrtini, što dovoljno pokazuje u kojem su stanju bili.

Armani Milano-Žalgiris 85:81

(Rodriguez 17, Brooks 14/ Walkup 19, Grigonis 14)

Dosta neizvjesnosti je bilo i u Milanu, gdje je domaći Armani odlično otvorio utakmicu (23:7), ali onda i stao, što su gosti iskoristili i potpuno se vratili u utakmicu. Iako su dobili drugo poluvrijeme, prvih deset minuta u kojima su bili u minusu od 16 poena, na kraju su ih koštali. Približili su se u zadnjim minutama na 81:79, no Rodriguez je bio precizan sa linije slobodnih bacanja, a nakon njega i Micov i bodovi su ipak ostali u Milanu.