Megini juniori ipak prevelik zalogaj za mlade Cibose

Težak poraz doživjeli su juniori Cibone u polufinalu završnice ABA lige.

Znalo se već u startu da će juniori Cibone imati težak zadatak na otvaranju Final foura ABA lige, s obzirom da je na drugoj strani ekipa Mege, koja u svojim redovima ima sjajne pojedince, od kojih neki već debelo dobivaju priliku i u prvoj momčadi.

No, da će baš tako biti teško, kako rezultat na kraju sugerira, nisu se svi nadali. Slavila je Mega sa visokih 116:50 i tako Ciboni ostavila samo šansu za utješnim 3. mjestom.

Od početka su Megini juniori dominirali, kako u napadačkom dijelu, tako i u skokovima pa je već na poluvremenu rezultat bio 60:32. U drugom su poluvremenu oni još više dominirali (56:18) i upisali visoku pobjedu.

Do nje ih je predvodio Bogoljub Marković sa 19 poena te Filip Jović sa 17.

Momčad Luke Kralja predvodio je Zvonimir Kujundžić sa 14 poena, jedini dvoznamenkasti.