Memorijalni turnir Tomislav Knežević: Zadar “poništio” Sonik sa 46 razlike

U Jazinama se igra memorijalni turnir u spomen na tragično preminulog Tomislava Kneževića, bivšeg košarkaša iz Zadra.

U prvoj polufinalnoj utakmici momčad Zadra je doslovno demolirala gradskog suparnika, Sonik Puntamiku sa čak 46 razlike. Kvaliteta između ova dva protivnika je velika, no malo tko se nadao ovakom potopu Puntamičana, pred čijim je trenerom, Stipom Kulišem očito puno posla do početka sezone.

Zadar je već nakon prve četvrtine imao +17(28:12), Sonik se uspio do poluvremena tek napadački pribrati (24:21), no to je bilo sve od njih za ovu utakmicu.

Rezultat drugog poluvremena dovoljno govori o razvoju događanja na terenu (18:6, 18:4), što je u konačnici dalo konačni rezultat 88:42

ZADAR – SONIK PUNTAMIKA 88:42

(28:11, 24:21, 18:6, 18:4)

ZADAR, dvorana Jazine. Bez gledatelja. Suci: Martin Vulić, Neven Jurjević, Frane Banović.

ZADAR: Vuković 9, Carter 9, Junaković 6, Mavra 9, Sikirić 3, Buljan 6, Jordano 12, Luković 8, Bursać 6, Drežnjak 7, Brala 6, Paponja 7.

SONIK PUNTAMIKA: Pavin, P. Marić 6, Palčić, Tomas 11, Manojlović, Jurić, G. Marić 8, Zvi Kolomonsky 3, Keserović, Zelanto 3, Šarlija 6, Prskalo 5.