sportski sportski sportski sportski

KOD

MLADI IGRAČI: 12 igrača igralo više od 15 minuta, istaknuli se Gulin, Perković, Buljan i Prkačin

Goran Vidaković

Goran Vidaković

Donosimo pregled učinka mladih igrača u 1.kolu Lige za prvaka i ostanak.

U šest odigranih utakmica proteklog vikenda, 12 igrača je dobilo povjerenje svojih trenera kroz 15 ili više minuta, što bi u prenesenom značenju značilo da su 2 mlada igrača po utakmici dobila ozbiljniju minutažu. Prema valorizaciji istaknula su se tek četiri igrača: Ivan Gulin, Matej Perković, Tomislav Buljan i Roko Prkačin. No, samo su Gulin i Perković išli preko 10 poena, tako da možemo reći da je ostatak družine imao tek solidne učine za vrijeme provedeno na terenu.

2001:

Ivan Gulin (Alkar-Šibenka)-33:41 minuta, 13 poena, 6 skokova-val 15

Matej Perković (Furnir-Vros)-38:14 minuta, 11 poena, 7 skokova, 1 skok, 3 ukradene, 1 blokada-val 13

Vito Porobić (Furnir-Vros)-28:37 minuta, 2 poena, 2 skoka, 5 asista-val -1

Roko Gizdavčić (Alkar-Šibenka)-20:26 minuta, 0 poena, 4 skoka, 1 ukradena-val -2

Duje Putnik (Alkar-Šibenka)-22:54 minuta, 2 poena, 3 skoka, 1 blokada-val 3

Lovro Gnjidić (Cibona-Gorica)-18:07 minuta, 2 poena, 1 skok, 2 asista, 2 ukradene-val 4

Karlo Lukačić (Alkar-Šibenka)-15:58 minuta, 8 poena, 6 skokova, 1 asist-val 9

Viktor Šarić (Alkar-Šibenka)-12:50 minuta, 2 poena, 3 skoka

Dino Ninčević (Škrljevo-Puntamika)-1:56 minuta, 0 poena

Sandro Rašić (Split-Cedevita)-nije ulazio u igru

2002:

Tomislav Mihael Buljan (Zadar-Zabok)-18:48 minuta, 7 poena, 5 skokova, 4 asista, 1 ukradena-val 14

Roko Prkačin (Cibona-Gorica)-19:22 minuta, 7 poena, 6 skokova, 1 asist, 3 ukradene-val 12

Lukša Buljević (Zadar-Zabok)-17:16 minuta, 4 poena, 3 skoka, 2 asista-val 4

Filip Paponja (Zadar-Zabok)-16:57 minuta, 8 poena-val 4

Vito Kučić (Split-Cedevita)-11:38 minuta, 7 poena, 1 skok, 2 asista, 2 ukradene

Matej Bošnjak (Split-Cedevita)-5:31 minuta, 2 poena

Ivan Nazor (Furnir-Vros)-4:46 minuta, 0 poena, 1 asist

Filip Bjelanović (Furnir-Vros)-10:25 minuta, 3 poena

Stipe Sokol (Cibona-Gorica)-6:13 minuta, 0 poena

Tadej Tomljenović (Furnir-Vros)-0:06 minuta, 0 poena

Matej Tokić (Furnir-Vros)-nije ulazio u igru

2003:

Krševan Klarica (Zadar-Zabok)-25:43 minuta, 5 poena, 2 skoka, 3 asista, 2 ukradene-val 2

Mladen Tomašević (Alkar-Šibenka)-11:42 minuta, 6 poena, 1 skok, 1 ukradena-11:42 minuta, 6 poena, 1 skok, 1 ukradena

Antonio Sikirić (Zadar-Zabok)-8:21 minuta, 2 poena

Matej Kostić (Škrljevo-Puntamika)-7:02 minuta, 0 poena

Luka Čošić (Škrljevo-Puntamika)-1:06 minuta, 2 poena, 1 skok

Borna Jurela (Alkar-Šibenka)-4:56 minuta, 0 poena, 1 skok

Mirko Jukić (Alkar-Šibenka)-1:49 minuta, 2 poena

Frane Antić (Alkar-Šibenka)-1:31 minuta, 0 poena

Jakov Križan (Furnir-Vros)-nije ulazio u igru

Marin Jurić (Furnir-Vros)-nije ulazio u igru

2004:

Mihael Kos (Furnir-Vros)-5:22 minuta, 2 poena

Šime Bašić (Škrljevo-Puntamika)-8:17 minuta, 0 poena, 1 skok

Angelo Kovačević (Škrljevo-Puntamika)-0:38 minuta, 0 poena

Šime Grgurica (Alkar-Šibenka)-1:49 minuta, 0 poena

Stipe Dugandžić (Furnir-Vros)-4:04 minuta, 0 poena

Bojan Tišma (Furnir-Vros)-nije ulazio u igru

Luka Krajnović (Cibona-Gorica)-nije ulazio u igru

2005:

Martin Alić (Škrljevo-Puntamika)-0:38 minuta, 0 poena

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on skype