Momčad Sonik Puntamike očekivano do pobjede

Drugi susret dana donosi utakmicu drugoligaša Županje, koja je “iznenađujuće” bila bolja od Kaštela u utakmici na malo poena. Danas ih očekuje nešto teži protivnik, koji sigurno neće kalkulirati, a to je momčad Sonik Puntamike. Danas su apsolutni favoriti i sve osim njihove pobjede bilo bi veliko iznenađenje.

Kup Krešimir Ćosić, 01.12.2018

Županja – Sonik Puntamika 75:88 (37:35)

Domaćini su svjesni da su gosti favoriti i upravo iz tog razloga pružaju veliki otpor. Prva četvrtina je u potpunom egalu i završava rezultatom 23:23. U naletu dobre igre čak prelaze i u vodstvo. Gosti to ne dopuštaju za dugo te se vraćaju u igru. Rezultat na kraju druge četvrtine je 37:35.
Sonik Puntamika ubacuje u brzinu više i do kraja treće četvrtine ima više od deset poena prednosti, ta prednost nastavlja rasti i konačan rezultat je 75:88. Najbolji u domaćim redovima bio je Josip Mitrović, dok je goste do pobjede vodio Teo Petani.