Nestvarni Kevin Durant samljeo Buckse za 3:2 Brooklyna

Fantastičnu utakmicu odigrao je Kevin Durant noćas protiv Milwaukeeja.

Nakon što su vrlo vjerojatno do kraja sezone ostali bez Kyrie Irvinga, a James Harden se nije oporavio do kraja od ozljede, Kevin Durant je preuzeo sve na sebe i doslovno sam dobio Milwaukee noćas. Bucksi su upravo ovu situaciju iskoristili i odlično otvorili utakmicu, imali velikih +14 nakon prve četvrtine, a na poluvremenu +16.

No, onda se probudio Durant i to do kraja. Uzeo je Brooklyn treću četvrtinu 38:28 i vratio se potpuno u utakmicu, a onda malo po malo lomio Buckse, da bi u 34.minuti došli do 91:91. Nakon nekoliko minuta u kojima se igralo koš za koš, sa nekoliko izmjena vodstava, Netsi su u posljednjoj minuti, kod rezultata 109:107, ukrali loptu Antetokuonmpu i iz slobodnih bacanja otišli na 111:107, da bi Shamet također iz slobodnih bacanja potvrdio pobjedu.

Kevin Durant je utakmicu završio uz brutalan triple-double sa čak 49 poena, uz šut 16/23, 17 skokova, 10 asistencija, 3 osvojene lopte i 2 blokade. Jeff Green je bio drugi strijelac momčadi sa 27 poena.

Kod Bucksa, Giannis Antetokounmpo je postigao 34 poena, uz 12 skokova i 4 asistencije.

BROOKLYN-MILWAUKEE 114:108 (3:2 u seriji)