Netsi razbili Buckse, Šarićevi Sunsi preokretom do 1:0 protiv Denvera

Brooklyn Netsi imaju 2:0 protiv Milwaukeeja, dok je Phoenix seriju protiv Denvera otvorio pobjedom.

James Harden nije nastupio u drugoj utakmici serije Brooklyna i Milwaukeeja, no to nije smetalo njegovim suigračima da slave i u drugoj utakmici i to kako. Razbili su Netsi nemoćne goste sa gotovo 40 razlike, a u jednom trenutku imali su i čak 49 poena viška. Već nakon prve četvrtine imali su domaćini +17, a ta je prednost do kraja utakmice samo rasla.

Kevin Durant je sa 32 poena bio njihov prvi strijelac, Kyrie Irving je dodao 22, dok su po 13 ubacili Joe Harris te Bruce Brown.

Kod Bucksa, Giannis Antetokounmpo sa 18 i Khris Middleton sa 17 poena bolji od ostalih.

PREOKRET SUNSA ZA 1:O PROTIV DENVERA

Denver je u gositma kod Phoenixa imao na poluvremenu +1, a onda i kontrolu rezultata sve do posljednje četiri minute treće četvrtine, a onda je domaćin na 63:72 napravio seriju 16:0, prešao u vodstvo i tu je krenuo njihov preokret i potpuni potop Denvera, koji više ništa nije mogao niti obraniti, a ni napad nije izgledao puno bolje. Dobio je domaćin 31:21 treću, a onda i posljednju četvrtinu 34:26 i pitanje pobjednika bilo je riješeno već na sredini posljednje četvrtine.

Mikael Bridges je sa 23 poena bio prvi strijelac domaćih, u drugom se dijelu probudio i Chris Paul i utakmicu završio sa 21 poenom, kao i Devin Booker. Naš Dario Šarić je ubacio 5 poena i uhvatio 2 skoka ua 9 minuta u igri.

Nikola Jokić je sa 22 poena bio najbolji strijelac Denvera.