Novi, šesti poraz Zadra u ABA ligi

U utakmici na mali broj poena, Partizan je opravdao ulogu favorita i odnio bodove sa Višnjika.

ABA liga, 6. kolo:

Zadar-Partizan 57:72 (14:18, 16:27, 16:17, 11:10)

(Allen 16, Ivanov 10/ Paige 14, Jaramaz 13)

Zadar nije imao šanse danas protiv Partizana. Ostao je dojam da su gosti igrali koliko im je trebalo, s obzirom da igrači Zadra i nisu bili specijalno raspoloženi u napadu. Samo je Amerikanac Allen bio koliko toliko konkurentan u napadu, a poluvrijeme je već Zadru donijelo zaostatak od -15.

U nastavku je Partizan odrađivao utakmicu, Zadar pokušao ganjati, no svega 27 postigunutih poena za dvadeset minuta, nisu bili dovoljni za ništa drugo nego samo držanje istog zaostaka. Zadar je tek kozmetički popravio svoj dojam u zadnjoj četvrtini koju su dobili 11:10, a odlazak navijača iz dvorane nekoliko minuta prije kraja, zorno prikazuje o kakvoj se igri ovdje radilo.