Novo Vrijeme i Square na vrhu

Odigrano je četvrto kolo prve hrvatske malonogometne lige. Mnogo je momčadi stisnuto na sredini ljestvice dok su se na vrhu tek izdvojili makarsko Novo Vrijeme i dubrovački Square. Donosimo Vam ponovno sve rezultate, strijelce, igrače utakmice, tablicu i raspored novog kola koje je pred nama.

ALUMNUS – VRGORAC  3:7 (0:2)

STRIJELCI: 0:1 Martinac (3′), 0:2 Kraljević (13′), 0:3 Kraljević (26′), 0:4 Pervan (29′), 0:5 Martinac (31′), 0:6 Herceg (31′), 1:6 Pajalić (32′), 1:7 Kozarić (33′), 2:7 I.Matan (34′), 3:7 Pajalić (36′)

IGRAČ UTAKMICE: Duško Martinac (VRGORAC)

Vrgorac igra sve bolje te je izbio na treće mjesto ovom visokom pobjedom. U jednom trenutku vodili su “Nebeskoplavi” s čak 0:6 te nanijeli drugi poraz Alumnusu.

UNIVERSITAS – SQUARE  1:2 (0:0)

STRIJELCI: 0:1 Pele (26′), 1:1 Tustonjić (28′), 1:2 Pele (40′)

IGRAČ UTAKMICE: Leandro Dos Santos Pele (SQUARE)

Zbog razno raznih razloga nemogućnosti igranja na Gripama ova se utakmica igrala u Solinu. Dubrovčani su upisali novu pobjedu na krilima Pelea u jednoj vrlo čvrstoj utakmici s nekoliko izglednih prilika s jedne i druge strane u drugom poluvremenu. Pele je veliko slavlje gostima donio u posljednjoj minuti susreta te nanio drugi poraz “Studentima” koji ne mogu biti zadovoljni ishodom, ali definitivno mogu biti ponosni na to kako se nose s ekipama u najvišem rangu hrvatskog futsala.

FUTSAL DINAMO – USPINJAČA GIMKA  4:2 (0:0)

STRIJELCI: 1:0 Penava (22′), 1:1 Duvančić (25′), 1:2 Mataja (29′), 2:2 Prgomet (36′), 3:2 Gagulić (38′), 4:2 Čekol (40′)

Prva pobjeda Futsal Dinama u novoj sezoni stigla je u gradskom derbiju. Nakon što nitko nije pronašao put do mreže u prvih 20 minuta, u drugom poluvremenu smo vidjeli mnogo toga, a utakmica je bila odlučena u zadnjih pet minuta kada “Modri” s dva zgoditka prelamaju susret i stižu do vrijedne pobjede.

NOVO VRIJEME APFEL – SPLIT  6:1 (2:0)

STRIJELCI: 1:0 Osredkar (13′), 2:0 Eduardo (14′), 3:0 Babić (24′), 4:0 Eduardo (28′), 5:0 Musinov (31′), 6:0 Sokol (37′), 6:1 Kirevski (40′)

IGRAČ UTAKMICE: Eduardo Farias de Souza (NOVO VRIJEME APFEL)

Repriza finala donijela nam je uvjerljivu pobjedu europskog Novog Vremena nad mladim Splitom koji nije imao nikakvih šansi te će Splićani ozbiljno morati razmisliti o promjenama ako žele biti konkurentni u ovoj sezoni.

BROD 035 – OSIJEK KELME  2:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Ruhek (2′), 2:0 Mirković (24′)

IGRAČ UTAKMICE: Robert Ruhek (BROD 035)

CRNICA – JESENJE  4:2 (3:2)

STRIJELCI: 1:0 Protega (1′), 2:0 Vuković (2′), 2:1 Gamilec (5′), 3:1 Vukičević (5′), 3:2 Gamilec (9′), 4:2 Vuković (23′)

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)