Omišani su u Zagreb stigli neoptrećeni i takvi uzeli puni plijen.

Prva liga, 20.kolo:

Bosco-Omiš Čagalj Tours 68:77 (12:21, 14:17, 19:14, 23:25)

(Babić 28, Krapić 21 / Fulgosi 17, Gizdavčić 16)

Bosco se ovim domaćim porazom udaljio od pozicija koje vode u doigravanje. Gosti su već u prvoj četvrtini pokazali da žele pobjedu te su vrlo dobro zatvarali gostujuće igrače u njihovim napadima, što je domaćina svelo na samo 12 poena za deset minuta. Velik je ulog bio za domaćine, koji su nasušno trebali pobjedu kako bi ostali u utrci za doigravanje pa ih je i taj pritisak možda omeo u šutu, koji danas nije bio na nivou. Gosti su uspjeli svoje početno vodstvo do poluvremena povećati do dvoznamenkaste prednosti (26:38).

Tek nijansu bolju igru pružio je domaćin u trećoj četvrtini, no to je bilo dovoljno samo za smanjenje zaostatka za gostima. U posljednjoj četvrtini domaći su krenuli na sve ili ništa pa su uspjeli najbliže doći do -3 (61:64) u 36. minuti, no onda su gosti preko Gizdavčića i Fulgosija ponovno pobjegli na +8. Pokazalo se to na kraju kao ključan trenutak jer se domaćin iz tog minusa nije ponovno uspio vratiti i tako je pobjeda otišla u Omiš.

Petar Babić je sa 28 poena bio prvi strijelac Bosca, dok je Ante Krapić dodao 21.

Pobjednike je predvodio Karlo Fulgosi sa 17 poena, dok je Roko Gizdavčić ubacio 16.