Paić i Lakić najzaslužiji za četvrtu pobjedu Vrijednosnica

Brokeri su većinu utakmice kontrolirali igru, a i rezultat.

HT Premijer liga, 10.kolo:

Vrijednosnice Osijek-Adria Oil Škrljevo 83:69 (22:20, 32:18, 14:17, 15:14)

(Paić 21, Lakić 19 / Arslanagić 20, Gunjina 19)

Osječani su od početka krenuli sa jednom namjerom, stići do druge uzastopne pobjede. Prva je četvrtina protekla u koliko toliko neizvjesnom nadmetanju pa je domaćin imao samo +2, a onda su u drugoj četvrtini proradili do kraja i odigrali odličnih deset minuta u kojima su stvorili veliku rezultatsku prednost (32:18) i na odmor otišli sa +16.

U drugom poluvremenu obje su ekipe malo smanjile tempo pa i nije bilo previše raspoloženih strijelaca. Domaćin je čuvao stečenu prednost, dok su gosti tricama pokušavali stići prednost, ali su u tom segmentu bili očajnog šuta 1/18. Na kraju sigurna pobjeda Vrijednosnica, koje su tako povezale dvije pobjede u nizu i dobili na samopouzdanju pred nastavak sezone.

Pavao Paić je bio njihovo prvo ime sa 21 poenom i 6 skokova, a vrlo dobar je bio i Arijan Lakić, koji je upisao 19 poena, imao 5 skokova i 7 asistencija.

Kod gostiju, Adnan Arslanagić prvi strijelac s 20 poena, dok je Jure Gunjina postigao 19.