Podravac namučio Diadoru, koja je ipak uspjela doći do druge pobjede

Velik korak ka prve dvije pozicije napravila je Diadora pobjedom nad Podravcem.

Ekipe su u različitom raspoloženju ušle u utakmicu, s obzirom na jučerašnje rezultate. Podravac je bolje ušao u utakmicu, imao vodstvo 8:14 sredinom prve četvrtine, ali Diadora se nakon toga razbudila i do kraja četvrtine ipak povela. U drugoj su četvrtini potpuno preuzeli konce igre, na krilima raspoloženih Paola Marčeva i Vite Barbaroše držali vodstvo od desetak razlike i kontrolu nad utakmicom. Marčev je ubacio u prvom dijelu 20 poena, Barbaroša 17 od 47 ukupno momčadskih. Podravac je predvodio Julijan Zadravec sa 16 poena.

Podravac je silovito krenuo u drugi dio, serijom 12:0 za tri i pol minute su poveli i natjerali Diadoru na time-out. Zadrani su se trgnuli tada i do kraja četvrtine dozvolili Podravcu samo sedam poena i zaključili treću četvrtinu rezultatom 61:55.

Podravac je ponovno do sredine posljednje četvrtine uspio doći na 61:61, no Diadora je uzvratila serijom 5:0, ponovno je Erslan uzeo stvar u svoje ruke sa nekoliko vezanih poena i u posljednje dvije minute ušlo se sa njihovim vodstvom 72:64. U toj samoj završnici Diadora je odigrala mirnije i privela utakmicu kraju na svoju radost, za drugu pobjedu u dva dana. Konačan rezultat bio je 77:72.

Vito Barbaroša i Paolo Marčev su ubacili po 20 za Diadoru, dok su goste predvodili braća Zadravec, svaki sa po 23 poena.