Poraz Brokera u Pragu

Osječki prvoligaš poražen je u Pragu u sklopu Alpe Adria Cupa te je sada na omjeru od dvije pobjede i dva poraza. Ovoga puta strateg na klupi Praga naš Dino Repeša, je bio uspješniji od kolege Krstića.

ALPE ADRIA CUP:

USK Praha-Vrijedosnice Osijek 78:67 (20:16,17:13,17:22,24:16)

(Whack 17, Sehnal 14 / Abu 15, Pavlović 14)

Osječani su doživjeli drugi poraz u ovom natjecanju. Hvatali su zaostatak Brokeri već od prve četvrtine, a najbliže izjednačenju bili su kod rezultata 52:51 pred kraj treće čevrtine, ali sa nekoliko grešaka u napadu dali su domaćinu priliku da poveća prednost. Posebno su domaći bili raspoloženi u zadnjoj četvrtini, prije svih Rashad Whack, koji je osječanima zadavao najviše problema. Tri minute prije kraja domaći su pobjegli na +13 i bilo je jasno da će im pobjeda i pripasti. Na kraju pobjeda domaćih 78:67, za prvo mjesto na tablici.