Poraz Cibone od Partizana

Partizan je slomio Cibonu u trećoj četvrtini, gdje je Cibona reagirala prilično loše i trasirala Partizanu put do pobjede.

ABA liga,7.kolo:

Partizan-Cibona  86:67 (23:23,22:17,24:16,17:11)

(Landale 19, Zagorac 17/ Bundović 14, M.Ljubičić 10)

Vrlo dobro poluvrijeme odigrala je Cibona kontra Partizana. Prilično neizvjesna prva četvrtina završila je 23:23, u dosta efikasnih deset minuta. U drugoj četvrtini Partizan je bio nešto bolji te se odvojio na deset razlike, no Velićevi momci smanjili su do poluvremena na 45:40. Posebno je bio raspoložen Filip Bundović koji je skupio 10 poena, a kod Partizana Nikolić sa 13 poena.

U drugom dijelu Cibona je povela 51:50, ali onda je krenula serija domaćih iz koje se Vukovi nisu uspjeli vratiti, što je na kraju i odlučilo utakmicu. Slaba obrana u drugom dijelu i nepreciznost u napadu Cibonu su koštali pobjede, iako su polovicu utakmice odigrali vrlo dobro, no za dobiti Partizana u Beogradu treba puno više.