Prkačin i Gibson predvodili Cibonu do +35 protiv Dubrave

Konačno je Roko Prkačin dobio veću minutažu i odmah pokazao širok repertoar poteza.

HT Premijer liga, 3. kolo:

Dubrava Furnir-Cibona 78:113 (19:24, 13:35, 31:30, 15:24)

(Perić 15, Šarac 14/ Prkačin 19, Gibson 18)

Neizvjesnost je na ovoj utakmici trajala samo prvih osam minuta u kojima je Dubrava čak i imala vodstvo, no Cibona je onda ubacila u višu brzinu i polako su stvari dolazile na svoje mjesto. Već u drugoj četvrtini Cibona je dignula razinu obrane i napada, što je rezultiralo rezultatom 13:35 u tom periodu. Sa +27 je Cibona otišla na veliki odmor.

Dubrava je u trećoj dionici pružila dobar otpor, prije svega u napadu, gdje su uspjeli ubaciti Ciboni čak 31 poen, što je malo razljutilo Velića pa je u zadnjoj četvrtini Cibona opet vratila jačoj obrani, iako rezultat u niti jednom trenutku nije bio ugrožen za njih.

Na kraju konačnih +35 za Cibonu, dobar otpor Dubrave u svakom slučaju.

Roko Prkačin prvo ime kod Cibone sa 19 poena i 6 skokova, Gibson je dodao 18, 3 skoka i 3 asista.

Dubravu je predvodio Petar Perić sa 15 poena, dok je Marko Šarac dodao 14 poena, 6 skokova i 2 asista.