sportski sportski sportski sportski

KOD

PRVAŠIĆI #11: Hermes srušio Zagreb, Mladost prekinula niz poraza, Gorici derbi, Josip Škara MVP

Odigrano je 11.kolo u Prvoj ligi, a u nastavku donosimo pregled vikend događanja.

Zagreb je upisao drugi poraz u nizu, ovoga puta na zatvaranju ovog kola i to u gostima kod Hermesa pa su sada Kvarner i Vrijednosnice pobjedama nad Stojom, odnosno Jazinama, pobjegli na dvije pobjede više.

Gorica je na svom parketu slavila u derbiju kola protiv Omiša, u utakmici na manji broj poena te se sada momčad Mirona Češkića učvrstila na 4.mjestu, tik iza Zagreba. Mladost je bila bolja od Marsonije te je prekinula niz poraza, dok je Crikvenica upisala četvrti vezani poraz, ovoga puta od Samobora te je zajedno sa Stojom sada prikovana na dno tablice.

Ribola je u susjedskom derbiju slavila protiv Podstrane za držanje priključka sa gornjim domom tablice.

PRVA PETORKA KOLA:

1.Josip Škara (Hermes-Zagreb)-30 poena (11/16 šut), 9 skokova, 7 asista, 2 osvojene-val 38

2.Luka Mršić (Mladost-Marsonia)-24 poena (9/11 šut), 6 skokova, 3 asista, 2 osvojene-val 30

3.Filip Kordić (Hermes-Zagreb)-27 poena (10/17 šut), 9 skokova, 2 asista, 1 osvojena, 1 blokada-val 31

4.Karlo Lukačić (Crikvenica-Samobor)-21 poen (7/9 šut), 5 skokova, 5 asista, 2 osvojene-val 28

5.Mladen Primorac (Vrijednosnice-Jazine)-16 poena (5/17 šut), 15 skokova, 10 asista, 4 osvojene, 1 blokada-val 29

DRUGA PETORKA KOLA:

1.Paolo Marinelli (Stoja-Kvarner)-19 poena (6/13 šut), 6 skokova, 7 asista, 2 osvojene-val 26

2.Jamar Ashton (Vrijednosnice-Jazine)-26 poena (11/21 šut), 3 skoka, 7 asista, 2 osvojene, 2 blokade-val 27

3.Fran Grgić (Hermes-Zagreb)-19 poena (7/13 šut), 7 skokova, 5 asista-val 24

4.Ivo Zukanović (Ribola-Podstrana)-12 poena (6/14 šut), 16 skokova, 4 asista, 2 osvojene, 2 blokade-val 26

5.Ante Smolić (Hermes-Zagreb)-11 poena (4/9 šut), 14 skokova, 5 asista, 1 osvojena-val 23

MVP KOLA:

Josip Škara (Hermes-Zagreb)-30 poena (11/16 šut), 9 skokova, 7 asista, 2 osvojene-val 38

TABLICA NAKON 11.KOLA:

RASPORED 12.KOLA:

HERMES ANALITICA-JAZINE ARBANASI

CRIKVENICA-VRIJEDNOSNICE OSIJEK

PODSTRANA-STOJA

KVARNER 2010-GORICA

SAMOBOR-OMIŠ ČAGALJ TOURS

MARSONIA-RIBOLA KAŠTELA

ZAGREB-MLADOST

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on skype