sportski sportski sportski sportski

KOD

PRVAŠIĆI #2: Marsonia uzela bodove u Omišu, četiri ekipe na vrhu, Ashton Jamar MVP

Donosimo pregled 2.kola Prve lige.

Odigrano je 2.kolo Prve lige, nakon kojeg su se na vrhu tablice izdvojile četiri ekipe sa maksimalne dvije pobjede. Prema očekivanjima, tu su Kvarner, Vrijednosnice i Zagreb, dok im se nakon ovog kola pridružila ekipa Jazina, koja je slavila u Puli i to nakon tri produžetka. Za svojevrsno iznenađenje kola potrudila se ekipa Marsonije, koja je slavila u Omišu i tako došla do prve pobjede u sezoni.

Osim te utakmice, treba izdvojiti i poraz Samobora na domaćem parketu od Hermesa, a prve tri ekipe nisu imale većih problema pa su tako Kvarner i Vrijednosnice upisali dvije uvjerljive pobjede, dok je Zagreb slavio kod Gorice.

RIBOLA KAŠTELA-CRIKVENICA 85:72 (Zukanović 18, Klepo 16 / Tomas 17, Pepelar 16)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308890/bs.html

STOJA-JAZINE ARBANASI 117:122 OT (Maljić 31, Kordiš 26 / Mandić 29, Šare 23)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308891/bs.html

MLADOST-VRIJEDNOSNICE OSIJEK 72:97 (Mršić 18, Ljubičić 18 / Ashton 28, Kujundžić 22)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308889/bs.html

KVARNER 2010-PODSTRANA 99:57 (Đugum 25, Čakarun 16 / Tomić 15)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308894/bs.html

OMIŠ ČAGALJ TOURS-MARSONIA 75:77 (Willis 31, Jović 15 / Filipović 21, Zadro 20)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308893/bs.html

GORICA-ZAGREB 61:78 (Porobić 14, Šutalo 10 / Krstanović 17, Galić 17)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308892/bs.html

SAMOBOR-HERMES ANALITICA 75:84 (Ušić 16, Simon 12 / Škara 23, Kordić 19)

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2308888/bs.html

PRVA PETORKA KOLA:

1.Jamar Ashton (Mladost-Vros)-28 poena (12/15 šut), 4 skoka, 7 asista, 8 osvojenih, 1 blokada-val 42

2.Josip Škara (Samobor-Hermes)-23 poena (10/18 šut), 2 skoka, 7 asista, 6 osvojenih, 1 blokada-val 27

3.Niko Šare (Stoja-Jazine)-23 poena (6/18 šut), 19 skokova, 4 asista, 3 osvojene, 2 blokade-val 30

4.Lewis Basset (Omiš-Marsonia)-19 poena (6/9 šut), 12 skokova, 3 asista, 4 osvojene-val 29

5.Marin Đugum (Kvarner-Podstrana)-25 poena (12/14 šut), 11 skokova, 3 asista, 1 osvojena-val 35

DRUGA PETORKA KOLA:

1.Franco Filipović (Omiš-Marsonia)-21 poen (8/11 šut), 2 skoka, 1 asist, 1 osvojena-val 20

2.Luka Katura (Gorica-Zagreb)-13 poena (4/5 šut), 4 skoka, 10 asista-val 24

3.Marijan Čakarun (Kvarner-Podstrana)-16 poena (6/9 šut), 5 skokova, 3 asista, 2 osvojene-val 22

4.Ivo Zukanović (Ribola-Crikvenica)-18 poena (7/14 šut), 6 skokova, 6 asista, 5 osvojenih-val 26

5.Matija Maljić (Stoja-Jazine)-31 poen (14/27 šut), 11 skokova, 5 asista, 3 osvojene, 3 blokada-val 35

MVP KOLA:

Jamar Ashton (Mladost-Vros)-28 poena (12/15 šut), 4 skoka, 7 asista, 8 osvojenih, 1 blokada-val 42

TABLICA NAKON 2.KOLA:

RASPORED 3.KOLA:

Podstrana-Samobor

Marsonia-Kvarner 2010

Zagreb-Omiš Čagalj Tours

Jazine Arbanasi-Gorica

Crikvenica-Stoja

Vrijednosnice Osijek-Ribola Kaštela

Hermes Analitica-Mladost

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on skype