Prvašići #3

U našoj trećoj Prvašici ove sezone neki igrači pojavili su se po prvi puta pa ne propustite pregledati o kome je riječ.

U prvoj utakmici vikenda Zapruđe se bez problema obračunalo sa Pulom, koja dosta oscilira na početku sezone. Dobra igra na domaćem terenu, katastrofalna u gostima-trenutna je forma Puljana. U derbiju Dalmatine, bivši Premijerligaš Kaštela doživjela je i neugodan treći poraz, ovoga puta u svojoj dvorani od Sonik Puntamike, okruglih 20 razlike.

Đakovčani su većim dijelom utakmice protiv Rudeša kontrolirali rezultat, no nekoliko grešaka u zadnjoj četvrtini i premalo raspoloženih igrača, odvelo ih je u poraz. Prvu pravu partiju pružio je i Roko Prkačin za Rudeš. Mladi Splićani Universitas su poraženi na domaćem terenu od Agrodalma, kojem je to treća pobjeda pa tako momčad Joška Garme zajedno sa Dubravom predvodi prvoligašku karavanu trenutno sa maksimalnim učinkom.

Upravo je Dubrava došla do vrijedne pobjede u Dubrovniku. Vodili su Dobrovčani 7 razlike na ulasku u zadnju četvrtinu, no onda je iskusni Darko Krunić razbudio svoju ekipu, promijenio taktiku i zadnja je četvrtina pripala Dubravi čak 10:30, za konačnu pobjedu i vrh tablice. U zadnjoj utakmici vikenda, Jazine su bez puno muke savladale Kvarner, koji također plaća ceh premalo raspoloženih igrača, izuzev Mate Vucića, koji je jedini njihov igrač u ova tri kola koji je na nivou.

Na slici: Filip Šimović