sportski sportski sportski sportski

KOD

PRVAŠIĆI #4: Rudešu prva pobjeda, Jazine, Samobor i Kaštela bez poraza

Košarkaši Rudeša su tek u četvrtom kolu stigli do prve pobjede, dok su Samobor, Jazine i Kaštela još uvijek bez poraza.

 

Rudeš je imao raspoložen dvojac Garafolić-Cvitković, koji je bio najzaslužniji za prvu pobjedu u sezoni, stradala je neprepoznatljiva Pula. Samobor je na krilima odličnog Luke Žorića prošetao Gripama protiv Universitasa, dok je Omiš u svojoj dvorani bio bolji od juniora Cedevite, za svoju drugu pobjedu u sezoni.

Jazine nisu imale previše problema u svojoj dvorani protiv Zapruđa, bilo je čak +40, dok je Ribola Kaštela pred svojim navijačima došla do treće pobjede i to protiv Sesveta, Ivan Svalina je bio najzaslužniji za to. Dubrovnik se mučio protiv Bosca prvo poluvrijeme, ali kada je stigao do vodstva, nije ga više ispuštao do kraja utakmice pa je upisao novu pobjedu.

PRVA PETORKA KOLA:

1.Arian Došen (Jazine)-22 poena (7/7 šut), 7 skokova, 1 asist, 3 ukradene-valorizacija 29

2.Hrvoje Grafolić (Rudeš)-23 poena (6/9 šut), 7 skokova, 3 asista-valorizacija 28

3.Ivan Svalina (Ribola)-20 poena (7/14 šut), 7 skokova, 6 asista-valorizacija 29

4.Marko Jurica (Jazine)-20 poena (8/10 šut), 6 skokova, 3 asista, 4 ukradene-valorizacija 31

5.Luka Žorić (Samobor)-26 poena (8/11 šut), 12 skokova, 4 asista-valorizacija 36

DRUGA PETORKA KOLA:

1.Ivan Mimica (Omiš)-31 poen (10/19 šut), 2 skoka, 7 asista-valorizacija 26

2.Tomislav Cvitković (Rudeš)-20 poena (6/7 šut), 4 skoka, 2 asista-valorizacija 24

3.Petar Dubelj (Dubrovnik)-28 poena (5/12 šut), 3 skoka, 3 asista, 3 ukradene-valorizacija 28

4.Dario Papak (Sesvete)-30 poena (10/17 šut), 6 skokova, 4 asista, 2 ukradene-valorizacija 33

5.Danko Branković (Bosco)-21 poen (7/8 šut), 10 skokova, 3 asista, 2 ukradene, 3 blokade-valorizacija 36

MVP KOLA: Luka Žorić (Samobor)-26 poena (8/11 šut), 12 skokova, 4 asista-valorizacija 36

TRENER KOLA: Zdravko Radulović (Samobor)

MOMČAD KOLA: KK Rudeš

Raspored 5. kola:

Cedevita junior-Rudeš, subota u 16

Bosco-Universitas, subota u 17

Samobor-Ribola Kaštela, subota u 18

Sesvete-Jazine Arbanasi, subota u 19

Pula 1981-Dubrovnik, subota u 19:30

Zapruđe-Omiš Čagalj Tours, nedjelja u 13:15

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on skype