Zadar se još jednom mučio protiv mlađeg brata, Sonik Puntamike.

HT Premijer liga, 20.kolo:

Zadar-Sonik Puntamika 85:80 (14:18, 21:18, 34:23, 16:21)

(Vuković 18, Fundić 14 / Marić 17, Segarić 14, Cvitković 14)

Šime Kraljević i njegovi puleni očito imaju formulu za velike momčadi. Nakon što su u Jazinama namučili Cibonu prije nekoliko tjedana, onda i Zadar u Kupu, ponovili su to i jučer. Očito je skauting napravljen savršeno. Odlično su igrali prvo poluvrijeme, imali vodstvo na velikom odmoru, no Jusup je očito dobro razmrdao svoje dečke u svlačionici pa je igra Zadra, pogotovo u napadu bila puno raznovrsnija.

Tome i svjedoče čak 34 poena u trećoj četvrtini, u kojoj je Zadar napravio krucijalnu prednost, koju je uspio sačuvati do kraja utakmice. Uspjeli su “zeleni” čak i dobiti zadnju četvrtinu 21:16, no ipak nije bilo snage za preokret pa je i poraz od pet razlike prihvatljiv.

Kod Zadra prvi strijelac je bio Domagoj Vuković sa 18 poena, kojima je dodao i 11 skokova, 3 asistencije, 2 ukradene i 2 blokade. Sonik je predvodio Petar Marić sa 17 poena.