Puntamika bez šansi protiv Gorice

Puntamika i Gorica su se susreli u Jazinama, u sklopu zaostale utakmice iz 16.kola.

Gosti su u Zadar doputovali bez prvog trenera Bože Radoša, koji prema našim informacijama više nije trener Gorice. Momčad je sa klupe vodio Miki Starčević

Unatoč tome, momčad iz Velike Gorice od početka je nametnula svoj ritam i pokazala da želi što prije riješiti pitanje pobjednika te opravdati ulogu favorita. Domaći su unatoč trenerskoj promjeni, Kuliš-Vlašić, bili ponovno u lošem položaju, s obzirom na predstavu na terenu koju su pružali. Gorica je dobila prvu četvrtinu, bila bolja i u drugoj i zasluženo vodila na poluvremenu 34:48.

Gorica je kontrolirala svoje stečeno vodstvo iz prvog poluvremena i u trećoj četvrtini, Puntamika jednostavno nije imala riješenja, niti ideje u napadu i pred posljednjih deset minuta, imali su vodstvo 53:70. Vlašićeva se momčad u posljednjoj četvrtini malo probudila, no ispostavilo se prekasno, s obzirom da su unatoč dobivenoj četvrtini, upisali poraz, 73:84.

Ivan Vučić je zabio najviše kod Puntamike, 13, dok su po 11 ubacili Petar Marić, Luka Tomas, Marko Jurič i Ante Gospić.

Pobjednike je predvodio Marko Baković sa 16 poena, Dino Cinac sa 14 poena i 10 skokova upisao double-double učinak.