Ribola furioznom četvrtom četvrtinom do pobjede u Puli

Puljani su imali sve u svojim rukama nakon tri četvrtine, a onda to ispustili.

Prva liga, 2.kolo:

Pula 1981-Ribola Kaštela 74:86 (24:22, 21:17, 17:19, 12:28)

(Bilalović 24, Klepo 14 / Marasović 16, Biočić 13)

U Puli se večeras ispričala priča o kravi i trideset litara mlijeka. Imala je momčad Sandra Nicevića kontrolu igre i rezultata, gotovo tri četvrtine, a onda su sve ispustili.

Vodstvo nakon prve četvrtine, nakon druge i nakon treće i rezultat 62:58 na ulasku u posljednju četvrtinu. I onda šok. Gosti su digli tempo i brzom serijom 3:15 za pet minuta došli do vodstva 65:73 i tako potpuno orkenuli tijek i smjer utakmice. Onda su na to još nanizali 6 poena i pobjegli na +14 i tu je utakmica bila riješena. Tricom Biočića u 38.minuti Ribola je imala najviših +15.

Matija Bilalović je sa 24 poena bio najbolji strijelac kod Pule, a Martin Klepo je dodao 14.

Kod pobjednika, iskusni dvojac Frano Marasović sa 16 poena i Toni Biočić sa 13 bolji od ostalih.