Odigrane su prve tri utakmice nove sezone košarkaške Eurolige.

Tri domaće pobjede odmah na startu…

Khimki-Maccabi 89:83 (24:21, 24:19, 27:21, 14:22)

(Shved 22, Gill 18/ Black 17, Casspi 13)

Ruski klub je predvođen odličnim Shvedom kontrolirao utakmicu kroz tri četvrtine, u kojima je stekao prednost od 14 poena viška, što mu je omogućilo put do pobjede. Gosti iz Izraela odigrali su nešto bolje zadnju četvrtinu i dobili ju sa 8 razlike, no to im je bilo dovoljno samo da ublaže poraz.

Panathinaikos-Crvena zvezda 87:82 (14:17, 23:18, 29:18, 21:29)

(Calathes 21, Thomas 18/ Gist 22, Perperoglu 15, Baron 15)

Zanimljivu utakmicu odigrali su PAO i Zvezda. Gosti iz Srbije su bolje izgledali od domaćina u prvoj četvrtini, predvođeni dvojcem Gist-Perperoglu, no onda je u drugoj četvrtini proradila domaća mašina, na čelu sa Calathesom i stvari su polako dolazile na svoje mjesto za domaću ekipu. Preuzimanjem vodstva na poluvremenu, zeleni su dobili krila i u trećoj četvrtini stekli prednost od 13 poena, koju su uspjeli sačuvati do kraja. Iako je Zvezda vrlo dobro reagirala na samom kraju utakmice, iskusniji domaćin ipak je mirno došao do pobjede.

Bayern Munich-Armani Milano 78:64 (22:23, 20:11, 19:16, 17:14)

(Lučić 18, Đedović 16/ Scola 17, Rodriguez 14)

Manekeni iz Milana, predvođeni Luisom Scolom su se odlično predstavili na otvaranju utakmice protiv Bayerna, dok se domaća momčad još tražila. Ipak, za njih su stvari počele dolaziti na svoje u drugoj četvrtini, kada su odigrali puno bolju obranu, dozvolili gostima samo 11 poena za deset minuta i prešli u vodstvo. To vodstvo povećali su još malo u trećoj četvrtini, no pad u njihovoj igri na početku zadnje četvrtine, Scola i ekipa su iskoristili i serijom 2:10 se primakli na samo 63:60 u 34. minuti. Ipak, momčad trenera Dejana Radonjića, je uspjela povezati nekoliko dobrih napada i vratila prednost od 8 poena na svoj konto. Kada su u 38. minuti povećali na +11 bilo je jasno da će Messina sa svojom družinom u Italiju samo sa jednim bodom.