Šibenka uhvatila zalet za četvrtu pobjedu u nizu, stradao Alkar

Damir Milačič i njegovi momci su pronašli pravi ritam.

Četvrto slavlje u nizu upisala je Šibenka. Stradao je Alkar, koji je bio žrtva furioznog početka domaćina, koji je prvu četvrtinu dobio čak 28:8 i tu je utakmica dobila smjer koji je domaćin i htio. Ništa bolje gosti se nisu proveli niti u drugoj četvrtini, nakon koje je rezultat na poluvremenu bio 53:22.

U drugom poluvremenu, Šibenka je samo održavala visoko vodstvo, iako su gosti rezultatski dobili drugo poluvrijeme, ali to je bilo daleko od toga da se rezultat značajnije mijenja.

Sinjani jedan od razloga uvjerljivog poraza mogu tražiti i u činjenici da su bili bez Patricka McGlynna.

Šibenčani su tako upisali na kraju pobjedu 81:61, a predvodili su ih Adnan Arslanagić i Bruno Rebić, svaki sa po 14 poena.