Sjajni Roko Prkačin vodio Cibonu do pobjede

Cibona se bez većih problema obračunala sa Boscom danas u ranom večernjem terminu.

HT Premijer liga, 14.kolo:

Cibona-Bosco 94:64 (21:19,27:10,19:22,27:13)

(Prkačin 14, K. Ljubičić 14/ Puljko 16, Primorac 11)

Previše riječi o utakmici ne treba trošiti. Cibona je odradila lakši trening protiv Bosca, priliku su dobili svi igrači osim Josipa Bilinovca. Prvih deset minuta je trajala neizvjesnost, rezultat je nakon prve četvrtine na semaforu bio 21:19, a onda su Vukovi stisnuli gas u drugoj i dobili ju 27:10 i prelomili utakmicu. Bosco je uspio malo smanjiti razliku u trećoj četvrtini, ali u zadnjoj četvrtini Cibona je opet stisnula gas i pobjegla na 30 razlike.

Ono najbitnije iz utakmice je 26 minuta u igri Roka Prkačina, koje je iskoristio za 14 poena, uz šut 6/10, čak 11 skokova, 2 asistencije i 3 osvojene lopte, za konačnu valorizaciju 23. Odlična utakmica za ovog 16-godišnjaka.