Škrljevo bez šansi protiv Cibone

Košarkaši Cibone bez puno problema savladali su Škrljevo i na najbolji mogući način otvorili domaće prvenstvo.

Škrljevo-Cibona 66:86 (17:17,15:22,9:27,25:20)

(Yacoubu 15p, Štemberger 14p/Bilinovac 11p,9as, M.Ljubičić 10p)

Prva četvrtina ponudila je neizvjesnost pa je i rezultat bio 17:17, no već u drugoj četvrtini Cibona je polako nametnula svoj ritam i brzo povela. Trener Velić koristio je gotovo sve igrače pa je i sa klupe dobivao potreban vjetar i energiju. Iznimno visok postotak šuta za dva, 68% omogućio im je veliku razliku u trećoj četvrtini kada su pobjegli na nedostižnih +25, što su do kraja samo mirno priveli.

Škrljevo polako upoznaje ritam dviju utakmica tjedno, ali i danas jednostavno nisu mogli protiv raspoloženih Vukova koje je predvodio Bilinovac sa 11 poena, Ljubičić je dodao 10, a Marić, Kraljević i Slavica postigli su svaki po 9. Kod domaćih Yacoubu sa 15 i veteran Štremberger sa 14 poena jedini raspoloženi.

Svih 12 igrača Cibone su upisali minute, a svoj debi imao je i Jefferson, dok se Ivan Novačić jedini nije upisao u strijelce.