Sonik je parirao Ciboni samo u prvom poluvremenu, na kraju +26 za Vukove

Cibona je dokrajčila domaćine u drugom poluvremenu.

HT Premijer liga, 27.kolo:

Sonik Puntamika-Cibona 63:89 (14:17, 14:18, 15:24, 20:30)

(Zovko 14, Rašić 13 / Novačić 16, Planinić 15)

Domaćin je dobro parirao Ciboni u prvom poluvremenu, Ciboni koja se mučila sa šutom, iako niti domaćin nije bio ništa bolji, čemu i svjedoči rezultat na kraju poluvremena (28:35).

Cibona je utakmicu prelomila u trećoj četvrtini, kada je razliku sa poluvremena digla na dvoznamenkastu prednost i s obzirom na izrazito loš postotak šuta domaćih igrača, bilo je jasno da će izaći kao pobjednik. Glavne vedete domaćina, Runjić, Cvitković i Vladović se nisu mogli sastaviti sa šutom i tu Vlašić sigurno može tražiti razloge poraza. Na kraju je Sonik imao mizernih 37% šuta, a posebno su bili loši u šutu za tri poena 5/26. Cibona je s druge strane dosta poena postigla pod koševima pa su tako centri Branković i Planinić postigli 29 poena kombinirano, a dominirala je Cibona i u skokovima (27/41.)

Ubacila je Cibona u posljednjoj četvrtini 30 poena, kada se domaćin potpuno raspao i na kraju upisala uvjerljivu pobjedu.