Sonik se poigrao sa Jazinama

Gradski derbi je samo u prvoj četvrtini bio neizvjestan, sve ostalo bila je igra mačke i miša.

Prva liga, 20.kolo:

Jazine Arbanasi-Sonik Puntamika 60:94 (18:19,9:30,12:20,21:25)

(Vranješ 16, Anzulović 14/ Palčić 23, Jurjević 15)

U prvom dijelu sezone navijači oba kluba vidjeli su jednu potpuno drugačiju utakmicu, u kojoj je ekipa Jazina dominirala većim dijelom utakmice te na kraju slavila s 13 poena razlike. Večeras, potpuno obrnuta slika. Prva četvrtina ponudila je kakvu takvu neizvjesnost, no onda su igrači trenera Šime Kraljevića ubacili u petu brzinu i ostavili sugrađane na -22 već nakon prvog poluvremena, a u istom su ritmu nastavili i u trećoj četvrtini pa je semafor nakon trideset minuta pokazivao rezultat 39:69, ogromnih +30 za Puntamičane, koji nisu popustili niti u zadnjih deset minuta pa se ovaj gradski derbi pretvorio u jednosmjernu ulicu.

Jazine su ovim porazom i definitivno ispale iz utrke za doigravanjem.