Split do prvih bodova, remi u derbiju kola

Proteklog vikenda odigrano je treće kolo prve hrvatske malonogometne lige. Donosimo Vam pregled svih rezultata, strijelaca i tablice kola, ali isto tako najavljujemo nova uzbuđenja koja su na rasporedu već za dva dana.

Futsal Dinamo još uvijek je bez pobjede. Remizirali su na domaćem parketu protiv oslabljene Crnice.

FUTSAL DINAMO – CRNICA  2:2 (2:2)

STRIJELCI: 1:0 Matošević (2′), 1:1 Perić (10′), 2:1 Grcić (18′), 2:2 ag-Matošević (19′)

IGRAČ UTAKMICE:  Robert Mišković (CRNICA)

Pomlađeni Split stigao je do prvih bodova u sezoni. Nakon što su bez pobjede ostali za “zelenim stolom” protiv Alumnusa te poraza u gradskom derbiju od Universitasa, Splićani su pobjedili Brođane pred tristotinjak gledatelja na Gripama.

SPLIT – BROD 035  2:1 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Kosor (1′), 2:0 Suton (22′), 2:1 Gačić (24′)

IGRAČ UTAKMICE: Žarko Luketin (SPLIT)

Vrgorac je također upisao prvu pobjedu. “Isprašili” su Jesenje s osam komada u mreži.

VRGORAC – JESENJE  8:0 (3:0)

STRIJELCI: 1:0 Babić (7′), 2:0 Babić (8′), 3:0 Kraljević (19′), 4:0 Kraljević (27′), 5:0 Martinac (28′), 6:0 Kraljević (31′), 7:0 Martinac (36′), 8:0 Suton (40′)

IGRAČ UTAKMICE:  Ante Kraljević (VRGORAC)

Splitski studenti nastavljaju iznenađivati. Nakon velike pobjede u gradskom derbiju, svladali su Osijek Kelme na neugodnom gostovanju. Postigli su “Studenti” dva gola na samom kraju kada su domaćini preuzeli veliki rizik te slavili s uvjerjivih 2:5 iako su stigli bez nekoliko igrača u Osijek. Biti će mladi Splićani tvrd orah svim ekipama.

OSIJEK KELME – UNIVERSITAS  2:5 (1:2)

STRIJELCI: 1:0 Horvat (4′), 1:1 Tustonjić (7′), 1:2 Šuljić (10′), 1:3 A.Peša (22′), 2:3 Horvat (23′), 2:4 Crnjac (40′), 2:5 Šuljić (40′)

IGRAČ UTAKMICE:  Ivor Šuljić (UNIVERSITAS)

Dubrovački Square sjajno je otvorio sezonu. Svladali su do ovog kola stopostoti Alumnus s 4:2 iako su gosti iz Zagreba pri rezultatu 3:2 zatresli gredu, no već u slijedećem napadu “Gospari” potvrđuju pobjedu.

SQUARE – ALUMNUS  4:2 (2:1)

STRIJELCI: 1:0 Leonardo (10′), 2:0 Kuraja (15′), 2:1 A.Matan (18′), 3:1 Gašpar (26′), 3:2 Ukalović (29′), 4:2 Daničić (39′)

Derbi kola opravdao je svoj naziv. Uspinjača Gimka i Novo Vrijeme Apfel imali su dvije pobjede u prva dva kola, a sada su podijelili bodova odigravši 4:4 u sjajnom susretu. Makarani su otvorili s tri zgoditka u osam minuta igre, no domaćini u posljednje tri minute prvog poluvremena uzvraćaju te oni zabijaju tri gola u tom razdoblju. Gosti su još jednom poveli, no David Mataja svojim drugim pogodkom izjednačuje na konačnih 4:4. Zajedno sa Squareom ove dvije momčadi predvode ljesticu sa sedam osvojenih bodova.