Split se lako obračunao sa Alkarom na Gripama, dok su Osječani bili bolji od Hermesa minimalno.

HT Premijer liga, 11.kolo:

Split-Alkar  97:49 (25:6,25:12,37:17,10:14)

(Rebić 17, Veljačić 15/ Markulin 14, Marić 11)

Što reći o utakmici najvišeg ranga koja završi sa +48?! Ništa. Već nakon prvih deset minuta na semaforu je bio rezultat 25:6, ostatak utakmice prošao je u visokom ritmu Splićana, koji nisu popuštali, dok su gosti pokazali očajnu i nemoćnu igru, koja ih je i dovela do samo 49 poena za cijelu utakmicu. Ono što može veseliti Anzulovića i ljude na Gripama u ovoj utakmici je odlična partija mladog Brune Rebića, koji je bio prvi strijelac utakmice s 17 poena, 4 skoka i 4 asistencije.

Vrijednosnice Osijek-Hermes Analitica 79:77 (21:18,15:19,24:20,19:20)

(Pavlović 21, Ihring 17/Rogić 28, Krapić 18)

Zanimljivu utakmicu odigrale su ove dvije ekipe. Odlični su bili Pavlović i Rogić kao predvodnici svojih ekipa. Osječani su bolje otvorili utakmicu i dobili prvu četvrtinu, no predvođeni Rogićem, Analitičari su se vratili u utakmicu, poveli i do poluvremena sebi osigurali vodstvo. To vodstvo Osječani u anulirali tijekom treće četvrtine, što je bio pokazatelj da će ovo biti napeta utakmica do samog kraja. Domaći su imali 75:69, nepune dvije minute prije kraja, no Analitičari su preko Rogića i Milekovića i njihovih trica uveli utakmicu u napetu završnicu. Rogić, koji je do tada bio prilično precizan, je imao šut za pobjedu šest sekundi prije kraja, ali je njegova trica završila izvan obruča i Osječani su mogli početi slaviti. Bila je ovo njihova peta pobjeda, dok su gosti upisali peti poraz.