Tomislav Buljan double-double učinkom od 18 poena i 13 skokova debitirao za El Prat

Tomislav Buljan je debitirao za El Prat ovog vikenda.

Zadranin na privremenom radu u Španjolskoj, je ovog vikenda debitirao za svoj novi klub, El Prat. Buljan je inače igrač Joventuta, na posudbi u ovom španjolskom trećeligašu, kojem je ovog vikenda započelo natjecanje u LEB Plata ligi (3.liga).

Njegov je klub gostovao kod Mallorce i nakon prve četvrtine ništa nije upućivalo da će doživjeti poraz, s obzirom da su dobili prvu četvrtinu 27:12. Ipak, do kraja utakmice njihova je koncentracija malo popustila, domaćin se razigrao i malo po malo, prednost se topila. Domaćin je krajem treće četvrtine uhvatio vodstvo, koje nije ispustio do kraja i na kraju je upisao minimalnu pobjedu 80:79.

Buljan je upisao 18 poena, 13 skokova te 2 osvojene lopte, za konačnu valorizaciju 25