Tomislav Buljan ponovno oduševio svoje poslodavce sjajnom utakmicom i titulom MVP-a utakmice

Još jedna odlična utakmica Tomislava Buljana u Španjolskoj.

Naš mladi reprezentativac, Tomislav Buljan, koji je već upisan i u bilježnicu izbornika Aleksandra Petrovića, je još jednom oduševio svoje poslodavce u Španjolskoj.

Buljan je odigrao još jednu odličnu utakmicu za svoj El Prat, koji je uvjerljivo slavio protiv Algineta, sa čak 110:65. Buljan i društvo su furiozno krenuli u susret, dobili prvu četvrtinu 27:6 i bilo je jasno da je samo pitanje sa kolikim minusom će gosti doma. Do kraja poluvremena, domaćin je podigao prednost na visokih 61:18, a konačni rezultat bio je spomenutih +45 za Prat.

Buljan je završio utakmicu sa 26 poena i 9 skokova, što mu je donijelo titulu MVP-a susreta te uvrštavanje u idealnu petorku kola.

Prat Joventut se trenutno nalazi na 5.mjestu tablice, sa istim brojem bodova kao i četiri momčadi ispred njih. U posljednjih pet utakmica, Prat je upisao pet maksimalnih pobjeda.