Toronto se spasio u produžetku, Clippersi pobjegli na 3:1

Toronto i Boston su odigrali noćas dva produžetka, nakon kojih je Toronto izašao kao pobjednik.

Toronto je trećom pobjedom u seriji izborio sedmu utakmicu i tako se spasio od ispadanja. Dosta izjednačena utakmica, u kojoj je Toronto imao prednost pred početak zadnje četvrtine, otišla je u produžetak, nakon što se Boston malo probudio u zadnjoj četvrtini. Ipak, u nastavku, Toronto je bio za nijansu bolji i precizniji i stigao do pobjede. Kyle Lowry je sa 33 poena, 8 skokova i 6 asista bio najbolji njihov igrač, no Norman Powell je bio junak utakmice, koji je postigao čak 10 poena u drugom produžetku. Na kraju je upisao 23 poena. Kod Celticsa, prvo ime bio je Jaylen Brown sa 31 poenom, dok je Marcus Smart upisao triple-double učinak od 23 poena, 11 skokova i 10 asista.

Clippersi su došli do treće pobjede u utakmici protiv Denvera, u kojoj strijelci nisu bili pretjerano raspoloženi, čemu i svjedoči konačni rezultat 96:85. Već u prvoj četvrtini stvorili su prednost od 14 poena, koju su sigurno čuvali do kraja utakmice, a strijelci se nisu previše iskazali u nastavku utakmice. Kawhi Leonard je sa 30 poena bio najbolji igrač utakmice i kod pobjednika, dok je naš Ivica Zubac upisao 11 poena i uhvatio 9 skokova. Nikola Jokić je ponovno predvodio Denver sa 26 poena.

TORONTO-BOSTON 125:122 (3:3)

LA CLIPPERS-DENVER 96:85 (3:1)