Tri pobjede naših igrača, Bogdanović odlično krenuo

Naših pet igrača je noćas imalo utakmice na NBA parketima, uz tri pobjede i dva poraza.

Bojan Bogdanović i njegovi Jazzeri su bili bolji od Oklahome 100:95, a Babo je za 24 minute na parketu upisao 16 poena (6/14 šut), 3 skoka i 1 ukradenu loptu. Prvo ime Utaha je bio Donovan Mitchell sa 32 poena.

Phoenix našeg Daria Šarića je bio uvjerljiv protiv Sacramenta sa visokih 30 razlike, a Šiši je za 21 minutu zabio 7 poena (2/7 šut), podijelio 4 asista te imao po jednu ukradenu loptu i jednu blokadu. Devin Booker je sa 21 poenom bio prvi strijelac Sunsa.

Hezonja i njegov Portland su ispustili pobjedu u zadnjoj četvrtini protiv Denvera i izgubili 108:100, a Mario je za 18 minuta u igri upisao 2 poena (0/3 šut, sl.bac. 2/2) i uhvatio 4 skoka. Damian Lillard je sa 32 bio prvi strijelac Portlanda, a kod pobjednika Nikola Jokić 20 poena i 13 skokova.

Ante Žižić nije igrao u porazu Clevelanda od Orlanda 85:94, kao ni Luka Šamanić u pobjedi njegovih Spursa protiv 120:111 protiv New York Knicksa.