Utah i dalje stopostotna, Bojan Bogdanović ponovno dvoznamenkast, Lakersima druga pobjeda

Pet utakmica je odigrano noćas na NBA parketima…

Bojan Bogdanović i njegov Jazz su i dalje na stopostotnom učinku nakon tri utakmice. Bogdanović je protiv Denvera nastavio sa dobrim igrama na početku sezone te je ponovno bio dvoznamenkast, sa ubačenih 15 poena i nešto skromniji šut iz igre (5/14, trice 1/5), dok je slobodna bacanja gađao bez promašaja (4/4). Dodao je 2 skoka i 1 asistenciju, za ukupno 29 minuta na terenu.

Prilično izjednačena utakmica prelomljena je tek u posljednjoj četvrtini koju su Jazzeri dobili sa 31:20, a na kraju su prvi strijelci kod pobjednika bili Rudy Gobert sa 23 poena i 16 skokova te Donovan Mitchell sa 22 poena i 6 skokova.

UTAH-DENVER 122:110

Lakersi su preko San Antonia došli do druge pobjede i to nakon produžetka. Lebron James je propustio ovaj susret, a odlično su ga zamijenil i Anthony Davis sa 35 poena, 17 skokova i 4 asista te Russell Westbrook sa 33 poena, 10 skokova i 8 asista. Lakersi su se u produžetku bolje snašli, dobili ga 11:7 i upisali drugu pobjedu.

SAN ANTONIO-LA LAKERS 121:125 (OT)

Od ostalih susreta, izdvajamo pobjedu New York Knicksa nad Philadelphiom 112:99, uz 19 poena Kembe Walkera, Golden State je slavio u gostima kod Oklahome 98:106 uz 23 poena Stepha Currya. Dallas je na svom terenu uzeo pobjedu protiv Houstona 116:106, a Luka Dončić se očito polako budi, svjedoči tome i 26 poena, 14 skokova i 7 asista.