Pistonsi nisu imali nikakve šanse protiv raspoloženih Bucksa, no bilježimo sjajnu napadačku utakmicu Bojana Bogdanovića.

Bojan Bogdanović je odigrao jednu od svojih najboljih utakmica ove sezone u NBA ligi, no njegovi Pistonsi su visoko poraženi od Milwaukee Bucksa 150: 130. Naš reprezentativac imao je fantastični šutersku večer u kojoj je ubacio 33 poena, uz vrlo dobrih 11/15 iz igre, od čega je trice šutirao 6/7, u nešto više od 27 minuta na terenu. Slobodna bacanja je šutirao 5/5, no ostaje žal što sjajnu utakmicu nije uspio okruniti pobjedom.

Kod Bucksa, Giannis Antetokounmpo je za manje od 27 minuta ubacio 29 poena i imao 12 skokova, a Brook Lopez je dodao 21 za pobjedničku momčad

Bio je ovo Bojanov drugi najbolji napadački učinak u ovoj sezoni, nakon što je ubacio Lakersima 38 poena u prosincu prošle godine, a bila mu je ovo peta utakmica ove sezone u kojoj je ubacio 30 ili više poena.