U noćašnjim utakmicama na NBA parketu, Toronto je na krilima nevjerojatnog Kawhija Leonarda izjednačio na 2:2, dok su Nuggetsi pobjedili u Portlandu za 2:2.

Prilično izjednačena utakmica od samog početka pa sve do kraja, koju je na kraju prelomio upravo Leonard. Minutu prije kraja zabio je tricu za 94:90, Phila je promašila slijedeći šut i na kraju je pobjeda pripala Torontu 101:96. Leonard je imao fantastičnu večer s 39 poena, 14 skokova i 5 asistencija, Marc Gasol je zabio 16 poena i 5 skokova, dok je Lowry zabio 14 poena, uz 6 skokova i 7 asistencija.

Kod Phile, Jimmy Butler najbolji s 29 poena i 11 skokova, uz njega jedino JJ Redick s 19 poena raspoložen.

Nuggetsi su iznenadili u Portlandu i došli do 2:2, na krilima sjajnoj Nikole Jokića i njegovog triple-doublea, 21 poen, 12 skokova i 11 asistencija te Jamala Murraya koji je bio najbolji strijelac s 34 poena. Ključna je bila treća četvrtina koju je Denver dobio 27:11 i stekao tu ključnu prednost, koju je sačuvao do kraja utakmice. Damian Lillard s 28 poena i 7 asistencija najbolji kod Portlanda, pridružio mu se CJ McCollum s 29 poena i 5 skokova.