LA Lakersi su slavili protiv Detroita Pistonsa, unatoč odličnoj utakmici našeg Bojana Bogdanovića.

Utakmicu sezone odigrao je naš Bojan Bogdanović, no nisu njegovi Pistonsi uspjeli izbjeći poraz od Lakersa. Vodili su Lebron James i momci na poluvremenu +12 (49:61), a onda se Bojan razbudio, ubacio u trećoj četvrtini čak 25 poena te tako vratio svoju momčad u utakmicu. Ipak, više od tog nije išlo, Lakersi su predvođeni Lebronom Jamesom (35 poena, 5 skokova, 5 asista) i Anthony Davisom (34 poena, 15 skokova, 7 asista) uzeli pobjedu 117:124.

Bojan je utakmicu završio sa čak 38 poena (12/22 šut, 6/12 trice), 4 skoka te 2 asistencije.