Noć na NBA parketima bila je iznimno efikasna na gotovo svim utakmicama.

LA Clippersi su dvije sekunde prije kraja pobjedili Detroit Pistonse 100:98, košem Reggiea Jacksona. Naš Ivica Zubac je još jednom maksimalno iskoristio minutažu pa je za 31 minutu upisao 18 poena (6/10 šut) i uhvatio 13 skokova, od čega čak 6 napadačkih. Uspio je Zubac podijeliti 2 asistencije, ukrasti 2 lopte i jednom blokirati protivnike. Spomenuti Jackson je bio prvo ime pobjednika sa 29 poena, s obzirom da su igrali bez Georgea i Leonarda.

Stephen Curry je ponovno noćas bio raspoložen protiv Oklahome. Ubacili su Warriorsi čak 147 poena, od čega je Curry utrpao 42, uz čak 11 trica iz 15 pokušaja, 6 skokova i 8 asistencija.

Luka Šamanić nije sudjelovao u porazu njegovih Spursa od Toronta 117:112.

Dallas je u posljednjem napadu, sa zvukom sirene košem, koga drugog nego Luke Dončića, došao do pobjede nad Memphisom. Bio je to njegov 29 poen na utakmici, a dodao je još 5 skokova i 9 asistencija.