Mile Karakaš je uspješno startao na klupi Splita.

U derbi utakmici, doduše zaostaloj iz 12.kola, Split je na Gripama slavio protiv Gorice, iako nakon prve četvrtine, koja je završila vodstvom gostiju 19:22, se nije činilo da će bodovi ostati u Splitu. Nakon što je napravio neke izmjene u petorci, igra Splita se pogoršala, prije svega u obrani pa je Gorica sa tri uzastopne trice iz minusa stigla do vodstva. Ipak, do kraja poluvremena Karakaševi momci su pokazali koncentriraniju igru u obrani pa se vodstvo vratilo na njihovu stranu…

U drugom dijelu, Žuti su kontrolirali rezultat i igru i na kraju potpisali pobjedu od 15 razlike. Ivan Perasović je bio najbolji strijelac Splita sa 15 poena, Antonio Vranković i Marko Luković su dodali svaki po 14.

Kod Gorice, prvo ime Krešimir Ljubičić sa 17 poena.

U nastavku pogledajte najbolje poteze sa utakmice…