San Antonio Spursi su noćas pobjedili Denver 120:103 i tako izborili sedmu utakmicu i začinili ovu seriju. Utakmicu je obilježio odlični Nikola Jokić.

Domaći su dobro otvorili utakmicu, a nakon uvodne četvrtine već su imali deset poena viška. Međutim, sjajni Jokić se u drugom razdoblju igre razigrao pa su gosti na poluvrijeme otišli sa malim zaostatkom od četiri poena. Treća četvrtina protekla je u potpuno ravnopravnom nadmetanju, a zadnju četvrtinu je Denver otvorio jako loše, što su Spursi iskoristili i ponovno došli do dvoznamenkaste prednosti te na kraju slavili i izborili sedmu utakmicu, koja će se igrati u Denveru.

Nikola Jokić je bio odličan kod Denvera s 43 poena, uz to je skupio i 12 skokova i 9 asistencija, dok je Jamal Murray susret završio sa 16 poena i 6 asistencija. Sastav Gregga Popovicha predvodili su LaMarcus Aldridge s 26 poena, 10 skokova i 5 asistencija te DeMar DeRozan s 25 poena, 7 skokova i 7 asistencija.