Vrijednosnicama pripao turnir u Đakovu

Turnir je okupio tri drugoligaške i jednu premijerligašku momčad.

Prvog dana turnira u Đakovu, sastali su se Vrijednosnice i Belišće. Belišćani su u Đakovo došli bez nekoliko standardnih igrača zbog ozljeda i bolesti i takvi nisu mogli parirati puno jačem protivniku. Na kraju su Brokeri slavili uvjerljivo 111:63.

U drugom susretu, domaćin Đakovo je bio bolji od Županje 70:66 i tako se plasirao u finale.

Nedjelja je prvo donijela utakmicu za 3. mjesto, gdje su se susreli stari rivali Županja i Belišće, a nakon uzbudljivih 40 minuta, Županja je stigla do pobjede 85:79 i osvojila treće mjesto.

Finale nije donijelo previše drame. Domaćin je od početka bio u podređenom položaju, što je bilo i očekivano, s obzirom na jačinu Vrijednosnica i stupanj priprema (za vikend im počinje prvenstvo). Do poluvremena su Brokeri imali +17, a onda su u drugom dijelu još dodatno stisnuli gas i stigli do uvjerljive pobjede 107:61 pa je kapetan Robert Kujundžić podigao pehar pobjednika na kraju utakmice.