Vrijednosnice Osijek lagano do prve pobjede u sezoni

Drugo kolo HT Premijer lige otvorio je dvoboj Vrijednosnica Osijek i Škrljeva u osječkoj dvorani Gradski vrt.

HT Premijer liga, 2. kolo

Vrijednosnice Osijek – Adria Oil Škrljevo 97:79 (54:40)

Od samog početka domaćini su se nametnuli kao bolja momčad i pokazali kako žele pobjedom obraniti domaći parket. Momčad Škrljeva držala se do rezultata 15:13 u prvoj četvrtini kada domaćini rade seriju 10:3 i nepovratno se odvajaju. Prednost Osječana samo se povećavala te je na poluvremenu iznosila 14 razlike, a u nekim dijelovima treće četvrtine momčad Damira Rajkovića je imala i preko 25 poena prednosti.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Abu Abdul Malik s double-double učinkom od 17 poena i 11 skokova, dok je Škrljevo predvodio Corey Spence s 20 ubačenih poenaU sljedećem kolu Osijek gostuje u Šibeniku dok će Škrljevo prvu pobjedu u sezoni tražiti na domaćem parketu protiv zahuktalog Splita.