Zabok do pobjede nad Šibenikom

Subotnju večer upotpunila je iznimno zanimljiva utakmica u kojoj je Šibenik ugostio Zabok. Iako su Šibenčani bili favoriti, pobjeda im je izmakla za samo jedan poen.

HT Premijer liga, 8.12.2018

Šibenik – Zabok 72:73 (36:40)

Prva četvrtina pripala je Zaboku. Domaćini su se pokušali vratiti, ali gosti su držali svoj ritam i na odmor otišli rezultatom 36:40. Ista stvar nastavila se i kroz treću četvrtinu dok su u četvrtoj gosti malo poklekli, ali ni blaga prednost domaćina jedno kratko vrijeme nije bila dovoljna za preokret. Konačan rezultat na semaforu bio je 72:73. Momci Zaboka cijelu su utakmicu imali u svojim rukama i nabijali svoj tempo, čime su zasluženo došli do ove pobjede.
Najbolji u domaćim redovima bio je Martin Junaković s ubačenih 15 poena, dok je goste predvodio Ivan Batur s 29 poena koji su upali kroz mrežicu domaćina.