Zabok je protiv Zadra u prvom poluvremenu imao vodstvo od čak 24 razlike.

HT Premijer liga, 22.kolo:

Zadar-Zabok 75:79 (15:23, 9:23, 22:13, 29:20)

(Onuaku 21, Justice 15 / Črnjević 21, Worku 14)

Zabok je očitao lekciju Zadru, usred Višnjika i uzeo zasluženo veliku pobjedu. Zadar je jučer odigrao užasno tešku utakmicu protiv Partizana, uz produžetak pa je Mršić krenuo u utakmicu bez nekoliko važnih igrača, dok Carter nije niti bio u zapisniku.

I to su gosti znalački iskoristili, postavili se autoritativno i već nakon prve četvrtine imali +8, a onda Zadar u drugoj četvrtini ostavili na samo 9 postignutih poena, što im je u jednom trenutku donijelo i velikih +24 (22:46). Za potpuni debakl domaće momčadi.

Kada je Mršić vidio da stvari odmiču kontroli, u igru je počeo ubacivati najjače adute, no bilo je kasno, Zabok je izgledao nezaustavljivo. Držali su gosti konstantno vodstvo kroz drugo poluvrijeme, Zadar se približavao, no momčad Ivana Tomasa je imala odgovor na sve napade Zadra. U završnici utakmice, Zadar se uspio primaći na 75:77, no Andro Anzulović je slobodnim bacanjima samo potvrdio pobjedu gostiju. Veliku pobjedu.