Zabok zaledio Dinamo na -24, šesti poraz u nizu za Štirjanove momke

Zabok je slavio visokom razlikom u KC Dražen Petrović protiv Dinama.

Uposljednjem, 22. kolu regularnog dijela natjecanja HT Premijer lige Zabok je pobijedio Dinamo-Zagreb na njegovom terenu rezultatom 83:107. Time se produbila Dinamova kriza rezultata sa šest poraza u nizu, iako je u prednosti u odnosu na ostale momčadi u  Ligi za ostanak. Zabok je pak s omjerom pobjeda i poraza 6-16 trenutačno uspio pobjeći s dna ljestvice.

Utakmica je krenula napadački bez posebnih obrana, Zabok se bolje snašao te prvu četvrtinu privodi kraju u svoju korist rezultatom 28:32. U drugoj četvrtini Dinamo i dalje lošije igra obranu što Zabočani iskorištavaju  te bez nekih velikih problema na poluvremenu vode velikih 16 razlike.

Igrači Zaboka u nastavku utakmice odbijaju sve nalete domaćina i na kraju zasluženo slave.

Marko Perović je predvodio pobjednike sa 28 poena, Lukša Buljević je dodao 23.