Zadrani su odradili još jednu etapu u domaćem prvenstvu.

HT Premijer liga, 25.kolo:

Vrijednosnice Osijek – Zadar 77:97 (18:20, 21:28, 27:30, 11:19)

(Kujundžić 31, Lisica 16 / Junaković 20, Mavra 14)

U utakmicu bolje ulaze gosti, vode sve do 9. minute kada Šime Lisica izjednačuje i ostvaruje prvo vodstvo Vrijednosnica za 18:17, potom Jordano zabija tricu te četvrtina završava sa 18:20. U drugoj četvrtini Zadar održava manju prednost, domaćini su nekoliko puta poveli koševima Kujundžića i Porobića za 29:28, 31:30, 39:37. U posljednje dvije minute gosti rade seriju 9:0 te prvo poluvrijeme završava sa 39:48.

Iako su domaćini držali dobar otpor u prvom poluvremenu u nastavak Zadar ulazi puno jače, dominiraju cijeli nastavak, dobro iskorištavaju dužu klupu te zasluženo pobjeđuju s konačnih 77:97.

Brokeri su igrali bez ozljeđenog Clarancea i Filipovića. Vrijednosnice je predvodio Kujundžić sa čak 31 postignutim poenom, Lisica 16 i Paić 10, a Zadar Junaković s 20, Mavra 14, te Jordano i Carter svaki po 11.