Zadar rutinski do pobjede protiv Cedevite Junior, kojima je to četvrti poraz u nizu

Cedevita Junior nije imala nikakve šanse na Višnjiku…

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj borbi tokom prvih deset minuta, pa je sukladno tome i rezultat bio 24:23 nakon prvih nadmetanja pod obručima. U nastavku su Zadrani usprkos tereta dvije tehničke pogreške i skraćene rotacije (bez Bursaća Cartera) uspijeli pokazati razinu više koju nedvojbeno imaju nasuport Cedevite Junior. Stigao je Zadar na pogon Drežnjaka i do prve dvoznamenkaste prednosti, ali su gosti iz Zagreba smanjili razliku na poluvremenu na 44:35.

Drugo poluvrijeme više je izgledalo kao ‘odrađivanje posla’ za sastav iz Zadra, a gosti nikako nisu uspijevali u naumu da se rezultatski približe pa su igrači trenera Helbicha slavili rezultatom 89:72. Zadar je s 19 koševa predvodio Dario DrežnjakDominik Mavra dodao je 15 uz 7 asistencija, 14 je ubacio Domagoj Vuković, 12 Antonio Jordano dok je listu dvocifrenih sa 11 ubačaja zaokružio Trevor ThompsonCedevitu je uz 12 odnosno 11 poena predvodio dvojac Emir Šabić Filip Bundović.

Izvor: KK Zadar